Medlemsavisene

Disse avisene står bak Avis i Skolen Hordaland.

Hver avis har egen skolekontakt.

ASKØYVÆRINGEN

Tom Stian Karlsen

tom.stian@av-avis-no 

http://www.askoyv.no

HORDALAND
Trond Syversen: tlf 992 07 188
ts@avisa-hordaland.no
http://www.avisa-hordaland.no/

BERGENS TIDENDE
Johannes Bøyum
johannes.boyum@bt.no

http://www.bt.no/

HORDALAND FOLKEBLAD
Sigbjørn Linga tlf 56550024
redaksjon@hf.no

http://www.hf.no/

BA, BERGENSAVISEN
Sigvald Sveinbrørnsson tlf 55235000 sigvald@ba.no  

www.ba.no 

KVINNHERINGEN
Tomas Bruvik 411 08 523 tomas@kvinnheringen.no

www.kvinnheringen.no/

BYGDANYTT
Erik Langeland Fjeld
erik.langeland.fjeld@bygdanytt.no

http://www.bygdanytt.no/

NORDHORDLAND AVIS
Morten Sæle
morten.saele@nordhordland.no

http://www.nordhordland.no/

BØMLO-NYTT
Randi Olsen tlf 982 42 017
randi.olsen@bomlo-nytt.no
 

http://www.bomlo-nytt.no/

STRILEN
Ketil Tjore tlf 56343030
ketil@strilen.no
http://www.strilen.no/

DAGEN
Tarjei Gilje
Sentralbord: 55 55 97 00
tarjei.gilje@dagen.no

http://www.dagen.no/ 

SUNNHORDLAND
Magne Kydland tlf 982 42 007

http://www.sunnhordland.no/

FANAPOSTEN
Ståle Melhus tlf 55118010 melhus@fanaposten.no

http://www.fanaposten.no/

VESTNYTT
Marit Kalgraf tlf 56336500 redaktør@vestnytt.no

http://www.vestnytt.no/

HARDANGER FOLKEBLAD
Eivind Dahle Sjåstad mob. 917 48 028
eivind@hardanger-folkeblad.no 

http://www.hardanger-folkeblad.no/

På forsiden

Nettredaktør: Johannes Bøyum. Publiseringsverktøyet er utviklet av Eivind Bøyum.
Opphavsrett © 2017 Avis i Skolen Hordaland.

Warning: mysql_close(): 7 is not a valid MySQL-Link resource in /customers/9/d/4/ais-vest.net/httpd.www/classes/mysql_class.php on line 33